Modelki medycyna estetyczna


ZOSTAŃ
MODELKĄ / MODELEM

JAK TO DZIAŁA I JAKIE SĄ KORZYŚCI DLA CIEBIE?

 • Każdy może zostać modelką/modelem do zabiegu, jeśli tylko nie ma przeciwskazań zdrowotnych.
 • Nie ma limitu dotyczącego ilości zabiegów, z których możesz skorzystać z rabatem.
 • Podczas szkolenia lub pokazu, masz możliwość wykonania tych samych zabiegów, które dostępne są w najlepszych klinikach, przy użyciu tych samych preparatów i pod okiem najlepszych lekarzy, z rabatem nawet do 50%!
 • Bycie modelem/modelką jest idealną opcją dla wszystkich, którzy chcą mieć wykonane najlepsze zabiegi, bardzo bezpiecznie, w ekskluzywnych warunkach, pod okiem najlepszych specjalistów i w bardzo rozsądnej cenie.
 • Oferujemy tak duży rabat, ponieważ nasze zabiegi będą wykonywane przez lekarza podczas szkolenia lub przez lekarza – szkoleniowca, który zaprezentuje zabieg na Tobie podczas pokazu.
 • Wszystkie zabiegi są wykonywane przez lekarzy a pod ścisłą kontrolą lekarza – szkoleniowca, który cały czas jest przy Pacjencie!
 • Masz realny wkład w rozwój nauki i pomagasz lekarzom w doskonaleniu ich umiejętności.
 • Jest to również nauka dla Ciebie! Podczas szkolenia lub pokazu, posłuchasz bardzo szczegółowego omówienia Twojego zabiegu, preparatów i technik. Wielu naszych pacjentów bardzo lubi tę część zabiegu.
 • Otrzymasz od nas indywidualny plan terapeutyczny, przygotowany przez najlepszych specjalistów. Plan jest bezpłatny i otrzymasz go podczas pierwszej konsultacji.
 • Zabiegi są bezpieczne, gdyż używamy dokładnie tych samych preparatów, narzędzi i urządzeń, które używane są w najlepszych klinikach. Prowadzimy również pełną dokumentację medyczną.
 • Szkolenia prowadzone są w kameralnych grupach, które zapewnią Ci komfortową atmosferę. Podczas Twojego zabiegu, w gabinecie będzie maksymalnie 4 lekarzy.
 • Dla Twojego komfortu – podczas szkoleń lub pokazów – nie nagrywamy materiału video, ani nie robimy zdjęć, chyba, że wyrazisz na to zgodę.

JAK SKALKULOWANA JEST CENA ZA MÓJ ZABIEG?

Cena może być wyższa niż w niektórych firmach szkoleniowych, ale zawsze o kilkadziesiąt procent niższa niż w najlepszych klinikach.

W cenę wliczone są koszta preparatów, znieczulenia, materiałów jednorazowego użytku (igły, strzykawki, kaniule, chusty chirurgiczne itp.), dezynfekcji i koszta pośrednie. Twoja cena jest niższa o kilkadziesiąt procent, bo nie zawiera prowizji lekarza.

Używamy preparatów najwyższej jakości, a wszystkie urządzenia przechodzą wymagane prawem przeglądy. Działamy legalnie, a za każdą usługę otrzymujesz paragon.

Zatrudniamy bardzo dobrych specjalistów i prowadzimy dokumentację medyczną. Bierzemy odpowiedzialność za ewentualne korekty, a w naszych gabinetach jest zestaw przeciwwstrząsowy. Staramy się, aby nasze lokalizacje były w bardzo dobrych miejscach, z dostępem do parkingu. Wszystkie procedury objęte są ubezpieczeniem, a w gabinetach zabiegowych jest system 10-krotnej wymiany powietrza na godzinę.

To i wiele innych czynników składają się na Twoje bezpieczeństwo.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń do nas 662 000 715 lub 662 007 420