Modelki medycyna estetyczna


ZOSTAŃ
MODELKĄ / MODELEM

JAK ZOSTAĆ MODELKĄ/MODELEM?

Jak zostać modelką/modelem do zabiegu podczas szkolenia dla lekarzy medycyny estetycznej?

E-med Academy oferuje Ci możliwość zostania modelką podczas szkolenia dedykowanego wyłącznie lekarzom. Nasi lekarze estetyczni to prawdziwi mistrzowie w swojej dziedzinie, dla których najważniejsze są Twoje dobro i skuteczność zabiegu.

To wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy są cały czas obecni podczas zabiegu, nadzorując szkolących się lekarzy.

JAKIE SĄ KORZYŚCI DLA CIEBIE?

Podczas szkolenia masz możliwość wykonania różnych zabiegów z bardzo dużym rabatem, nawet do 50% do 70% (w zależności od zabiegu). Dodatkowo, masz realny wkład w rozwój nauki i pomagasz lekarzom w doskonaleniu ich umiejętności.

Szkolenie prowadzone jest w kameralnej grupie, która zapewni Ci komfortową atmosferę. Zabiegi są bezpieczne, gdyż wykonywane tylko i wyłącznie przez lekarza szkolącego się w asyście lekarza – szkoleniowca.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem +48 662 000 715 lub wysyłając sms. Po potwierdzeniu dostępnego terminu, zaprosimy Cię na zabieg. Przed zabiegiem poprosimy Cię o wypełnienie szczegółowej ankiety. Po wypełnieniu ankiety i konsultacji z lekarzem prowadzącym szkolenie, lekarz – szkoleniowiec podejmie ostateczną decyzję w porozumieniu z Tobą, czy zabieg jest dla Ciebie wskazany i bezpieczny.

Zawsze mamy na uwadze Twoje dobro oraz Twoje oczekiwania co do efektu, jaki pragniesz uzyskać. Konsultacja z lekarzem jest BEZPŁATNA.