ULTRAFORMER - podczas zabiegu

Przedstawiamy najnowsze osiągnięcia medycyny XXI wieku – ULTRAFORMER III

Zapraszamy nasze Modelki, Modeli, Pacjentki i Pacjentów na Dni Otwarte 15 – 16 września.

Przedstawiamy najnowsze osiągnięcia medycyny XXI wieku.

ULTRAFORMER III

Nieinwazyjne konturowanie oraz lifting twarzy i ciała za pomocą ultradźwięków

Urządzenie służy do nieinwazyjnego ujędrniania skóry twarzy, szyi i ciała, które wykorzystuje technologię ultradźwięków  HIFU – High Intensity Focused Ultrasound, czyli wysokoenergetyczną falę ultradźwiękową, która selektywnie podgrzewa tkankę skórną. Wskutek wibracji fal dźwiękowych zwiększa się aktywność komórek skóry, pobudzając je do regeneracji  i wytworzenia nowego kolagenu. Ultradźwięki znalazły szerokie zastosowanie w medycynie dzięki swoim właściwościom diagnostycznym oraz terapeutycznym.

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Polega na przyłożeniu do skóry pacjenta  specjalnej głowicy, która emituje fale ultradźwiękowe wnikające w głąb tkanek. Dzięki możliwości kontroli głębokości działania fal można precyzyjnie wywoływać obkurczenie tkanek zarówno na powierzchownym, jak i głębokim poziomie (1,5 mm; 3,0 mm; 4,5 mm; 2 mm; 6,0 mm; 9,0 mm).

Zabiegom może być poddana praktycznie każda część ciała. Zabieg nie wymaga żadnego znieczulenia, jednak w zależności od wrażliwości skóry może być zastosowane znieczulenie miejscowe w postaci kremu. Jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny i nie wymaga okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych zajęć. Dużą zaletą jest to, iż zabiegi można wykonywać przez cały rok.

OBSZARY PODDANE ZABIEGOM
TWARZ

APLIKATOR MF2 – OBSZARY

EFEKTY
Jeden zabieg wystarcza, aby osiągnąć zadowalające i długotrwałe rezultaty. Stopniowa poprawa jędrności skóry następuje po upływie ok. 2 miesięcy i utrzymuje się minimum 2 lata.
PRZECIWSKAZANIA:
  • ciąża
  • nowotwór
  • stan zapalny/zmiany skórne w miejscu wykonywania zabiegu
  • opryszczka w miejscu wykonywania zabiegu
ZDJĘCIA „PRZED I PO” ZABIEGU


SCIZER

Urządzenie służy do zwalczania większych depozytów tkanki tłuszczowej i najbardziej opornego cellulitu. SCIZER wykorzystuje najnowocześniejszą, zaawansowaną technologię wysokoenergetycznej fali ultradźwiękowej High Intensity Focused Ultrasound (HIFU). Podgrzewa ona wybrane partie skóry, co powoduje obkurczanie tkanki, natomiast dzięki prowokowaniu mikrouszkodzeń komórki rozpoczynają regenerację i produkcję zupełnie nowego kolagenu.

Wbudowana, inteligentna technologia chłodzenia pozwala chronić skórę przed nadmierną ilością ciepła, a także przed koniecznością stosowania znieczulenia. Dzięki zastosowaniu tej technologii, powierzchnia skóry pozostaje chłodna, a odczucie bólu jest znacznie niższe, nawet gdy wykorzystujemy dwie głowic jednocześnie. Urządzenie zapewnia wygodę zarówno pacjentom, jak i operatorowi, a także gwarantuje efektywność, bezpieczeństwo i łatwość obsługi.

Dlaczego SCIZER?
Urządzenie SCIZER jest zaprojektowane w taki sposób, aby dostosować nieinwazyjna, skupiona wiązkę fal ultradźwiękowych w celu zniszczenia komórek tkanki tłuszczowej. Zabieg pomaga wyeliminować oporna tkankę tłuszczowa i wymodelować sylwetkę.

Technologia jednolitego skanowania
SCIZER oddziałuje z fragmentem skóry o wielkości 46 mm x 46 mm, emitując wiązkę o absolutnym i jednorodnym widmie. Odpowiednie nasycenie całego obszaru osiąga się dzięki precyzyjnemu i równomiernemu rozpraszaniu energii ultradźwięku. Budowa głowicy jest symetryczna, zarówno jeśli chodzi o wielkość jak i emitowana energie, dzięki temu osiąga się jeszcze lepsza wydajność i rezultaty. Jest to innowacyjna technologia jednolitego skanowania.

Obszary poddawane zabiegowi

Kontrola tkanki tłuszczowej przed i po zabiegu

Poprawa stanu tkanki w badaniu histologicznym

Klinicznie udowodnione i udokumentowane rezultaty

Rezultaty leczenia SCIZER są wyraźnie widoczne bezpośrednio po zabiegu a następnie stopniowo pogłębiają się i polepszają w określonym przedziale czasu, aż do osiągniecia maksymalnego efektu końcowego. Dostarczona energia o częstotliwości 2MHz wnika na głębokość 9 mm lub 13 mm, bez dystrybucji ciepła na otaczające tkanki. Wyłącznie komórki tłuszczowe z leczonego obszaru są niszczone z wielka starannością.

SCIZER jest bezpieczna i skuteczna metoda redukcji tłuszczu, która zapewnia wszystkim użytkownikom najwyższy poziom satysfakcji z leczenia i efektu końcowego.

ZDJĘCIA „PRZED I PO” ZABIEGU